Oferta

Głównym profilem działalności firmy jest obróbka powierzchni detali z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, gumy i szkła. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie lakierowania, aktywowania, szlifowania, polerowania detali lakierowanych i surowych oraz montażu i sortowaniu podzespołów, a także myciu pojemników plastikowych.

Wdrażając linię aktywowania płomieniowego i lakierowania metodą natrysku, poszerzyliśmy i ulepszyliśmy ofertę usług, co zaowocowało wzrostem konkurencyjności firmy.

Szybsze i precyzyjniejsze jakościowo wykonywanie operacji, mających na celu kompleksowe przygotowanie powierzchni do obróbki, umożliwiło w znaczny sposób generowanie oszczędności produkcyjnych u zleceniodawców.

 

Przemysł samochodowy stanowi istotny krąg kontrahentów naszej firmy, tym niemniej również w innych gałęziach przemysłu staramy się realizować projekty naszych klientów co sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres indywidualnych rozwiązań.

Nasze technologie mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym – AUTOMOTIVE, AGD, RTV, elektrycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym, rowerowym, meblowym, hutniczym, morskim, lotniczym, itp.

Pracę nad każdym zleceniem rozpoczynamy od dokładnej analizy zagadnienia, włącznie z przeprowadzeniem koniecznych testów technicznych. Następnie wybieramy optymalne rozwiązania i odpowiednie dla nich materiały. Posiadana wiedza pozwala każdorazowo opracować i dobrać metodę naprawy zgodnie z wymogami jakościowymi klienta.

Wśród kontrahentów postrzegani jesteśmy jako rzetelny i elastyczny partner, który realizuje zlecenia terminowo, z największą starannością, przy zachowaniu zasad przyjaznego traktowania środowiska naturalnego i optymalizacji kosztów.

Pomoc i pytania

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami i produktami,
ale chciałbyś uzyskać informacje których nie znalazłeś w tym serwisie, skontaktuj się z nami! Dołożymy wszelkich starań, aby szybko i efektywnie odpowiedzieć!

przejdź do formularza kontaktowego>>

Szybki kontakt

F.P. Szlif-Pol Beata Ostrowska
Adres do korespondencji : 43-211 Piasek, ul. Dworcowa 30 (woj. śląskie)

Zakład nr 1: 32-620 Brzeszcze, ul. Przemysłowa 10 ( woj. małopolskie)
Zakład nr 2: 43-200 Pszczyna, ul. J.Słowackiego 59 ( woj. śląskie)
NIP: 638-125-96-59

Tel. 604-229-184
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.